Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Iščem dihurja

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Iščem dihurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Iščem dihurja   Iščem dihurja Icon_minitimeSob Dec 05, 2009 11:49 am

Kupim - posvojim dihurčka pisane barve, če ima kdo kakšno info, naj mi piše na zs.

Hvala!!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Iščem dihurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem dihurja   Iščem dihurja Icon_minitimeSob Dec 05, 2009 1:16 pm

obstaja tudi forum za dihurčke, mogoče imajo tam podatke o resnih rejcih
http://www.zverinice.com/forum/index.php/topic,820.0.html
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Iščem dihurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem dihurja   Iščem dihurja Icon_minitimeSob Dec 05, 2009 2:33 pm

Na bolhi maš fajn rejce... pa računi da boš dala za kletko ene 150 € + obvezno cepljenje + kastracija/sterilizacija...tko da ns je pršlo okol 400€... če je pa šansa pa poglej da uzameš od tistga k je dihurčk že cepljen.
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Iščem dihurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem dihurja   Iščem dihurja Icon_minitimeSob Dec 05, 2009 7:27 pm

Dihurček ni zame, pomagam iskat primernega dihurčka. Par mesecev nazaj je bilo ogromno oglasov, zdaj pa zelo malo, nič. Videla sem, da oddajajo samo bele dihurčke. Glede stroškov pa vem.
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Iščem dihurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem dihurja   Iščem dihurja Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 11:25 am

Cath je napisal/a:
Dihurček ni zame, pomagam iskat primernega dihurčka. Par mesecev nazaj je bilo ogromno oglasov, zdaj pa zelo malo, nič. Videla sem, da oddajajo samo bele dihurčke. Glede stroškov pa vem.

Beli dihur se samo reče...to ne poomeni da je bel. RAzen če misliš skunka ki je črno bel,....tak kot v risankah..ampak ta pa "prdi" in "šprica"...nevem zaj kerga misliš...drugač pa ja to so vsi udomačeni dihurji k jih mamo beli dihurji in maš albine pa navadne barve..
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Iščem dihurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem dihurja   Iščem dihurja Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 11:27 am

ja sem ravno kar pogledala na bolho in je samo en oglas...pred kratim pa jih je bilo najmanj 10. Poglej še drugje po internetu...jaz sem svojega našla nekje drugje, pa sem šele potam ugotovila da je tudi na bolhi Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Iščem dihurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem dihurja   Iščem dihurja Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 3:37 pm

Cath, predlagaj osebi, ki išče dihurja, naj se prijavi na www.zverinice.com, kjer ji bodo znali najlažje pomagati in pridet do dihurčka. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Iščem dihurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem dihurja   Iščem dihurja Icon_minitimeSre Dec 09, 2009 5:46 pm

Hvala vam :=)=: Lahko zaprete temo.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Iščem dihurja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem dihurja   Iščem dihurja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Iščem dihurja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Prodam kletko za dihurja, činčilo ali podgano =)
» Iščem...
» iščem podganico (:
» iščem samčka.
» Iščem še eno samičko!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: