Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pritlikavi kunci

Go down 
+2
Nes
Cath
6 posters
AvtorSporočilo
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimePon Okt 26, 2009 10:12 am

Ali morda kdo od vas prodaja ali poznate koga, ki ima domače leglo pritlikavih puhatih kunčkov?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimePon Okt 26, 2009 7:12 pm

Imamo pr eno združenje pri nas. Sem iskala podganice tam, ampak zanje ni rejcev Sad

http://male-zivali.primej.com/t3/index.php?id=5
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimeSre Feb 03, 2010 6:47 pm

Našla danes svojega puhastega lepotca I love you
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimeSre Feb 03, 2010 9:24 pm

dej kakšne slikce Smile
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimeČet Feb 04, 2010 10:47 am

Bom dala. Domuje pa skupaj s Takosom :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimePet Feb 05, 2010 10:26 am

Ti priporočam, da ne daješ skupaj podgan s kunci.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimePet Feb 05, 2010 10:50 am

Vratca od kletke imajo odprta in lahko grejo ven, kadar jim zapaše. Takos je skoraj skozi v kletki, kunček pa hodi skozi not in ven in skače pa stanovanju. Zakaj pa nebi smela imet skupaj?
imam tudi Mišo z 2 hrčki v kletki in je vse ok. Itak pa sem jaz večinoma časa doma in imam vse žverce pod kontrolo.
Vglevnem,, preden sem dala kunca v kletko k Takosu, sem se prej seveda pozanimala in prišla do tega, da kunčki in podgančki pašejo skupaj.
Vem, da imam včasih čudne kombinacije skupaj, ampak če se lepo razumejo, zakaj pa ne. na silo pa jih itak ne dajem skupaj.
Ajja.. že, ki sem pri temu. Ko sta hrčka bila sama v kletki, sta se skozi nekaj čopala. Zdaj, ki so z Mišo pa je vse ok in še sama ne morem verjet. Spijo skupaj na viseči postlici, se čistijo, skupaj jejo.. Zanimivo, kajne?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimePet Feb 05, 2010 11:07 am

Cath je napisal/a:
Vratca od kletke imajo odprta in lahko grejo ven, kadar jim zapaše. Takos je skoraj skozi v kletki, kunček pa hodi skozi not in ven in skače pa stanovanju. Zakaj pa nebi smela imet skupaj?
imam tudi Mišo z 2 hrčki v kletki in je vse ok. Itak pa sem jaz večinoma časa doma in imam vse žverce pod kontrolo.
Vglevnem,, preden sem dala kunca v kletko k Takosu, sem se prej seveda pozanimala in prišla do tega, da kunčki in podgančki pašejo skupaj.
Vem, da imam včasih čudne kombinacije skupaj, ampak če se lepo razumejo, zakaj pa ne. na silo pa jih itak ne dajem skupaj.
Ajja.. že, ki sem pri temu. Ko sta hrčka bila sama v kletki, sta se skozi nekaj čopala. Zdaj, ki so z Mišo pa je vse ok in še sama ne morem verjet. Spijo skupaj na viseči postlici, se čistijo, skupaj jejo.. Zanimivo, kajne?

hrčki so s podgano? O.O
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimePet Feb 05, 2010 11:14 am

Ja, 2 hrčka, samčka sta z Mišo. Neverjetno, ampak res :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimePet Feb 05, 2010 11:22 am

Ewwo, slikco najnovejšega puhastega člana albino

Je cel polizan, ker ga Takos skozi čisti

Pritlikavi kunci Razno-foto_1313117_17374223_17620614
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimePet Feb 05, 2010 11:41 am

Zelo zanimivo Smile Podgana še verjetno ni odrasla? Smile

Puhec je pa prav lušen.
Manjka ti samo še ena vietnamska svinja pa dihur, potem pa že lahko začneš vstopnino pobirat za ogled Hiše ljubljenčkov Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimePet Feb 05, 2010 11:58 am

Miša ima ene 4 mesece, Takos pa še 1x tolko in se tudi z njim lepo razumejo. Zgleda, da so že vsega navajeni tu pri meni in so že imuni na vsako žverco.

Za vstopnino pa mi vsak reče, ko pride k meni Laughing

Dihurček je bil tudi pri meni na obisku, ga ima soseda Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimePet Feb 05, 2010 12:20 pm

Very Happy
Še dobro, da se razumejo vsi.
Ampak kako za vraga je pa zajec v visečo mrežo splezal? scratch
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimePet Feb 05, 2010 12:31 pm

Ful je lep Very Happy

Pri meni pa ni mogoče da bi se vsi zastopli .. hehe
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimePet Feb 05, 2010 3:51 pm

Na visečo mrežo je splezal tko, da je skočil najprej na leseno hiško in s hiške na mrežo. Saj ni visoko nastavljena Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 5:21 pm

hmmm pazi veš.. Tudi jaz sem imela ogromno časa skupej podganice s kuncem in so se uredu razumeli in use, en dan je pa kunec napadel Milko in ji skorej odgriznu "prstek" in je mela še par dni vse otečeno in vneto..
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 5:48 pm

Kar se tiče sobivanja v kletki 2 različnih vrst živali, lahko bi odprili novo temo. To se bo zdej zaklenilo.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sponsored content





Pritlikavi kunci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritlikavi kunci   Pritlikavi kunci Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pritlikavi kunci
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: