Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kri iz gobčka

Go down 
+3
Eva
Fiamma
Bonnie&Clyde
7 posters
AvtorSporočilo
Bonnie&Clyde

Bonnie&Clyde


Število prispevkov : 3
Join date : 07/10/2009
Age : 34

Kri iz gobčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kri iz gobčka   Kri iz gobčka Icon_minitimeTor Okt 20, 2009 5:33 pm

Vse se je zgodilo v enem dnevu. Dopoldan je moja podganca imela malo krvav gobček. Jedla je, pila, bila je tako družabna kot še nikoli. Takoj mi je šla na roko samo da me je zagledala. Nato pa je bila proti večeru kar naenkrat kot omamljena. Komaj se je se premikala.Ko sem jo pobožal, ni niti mogla držati več ravnotežja. Kar prevalila se je na eno stran.nato pa pridem čez kakšno urco v sobo pa zagledam podganco kako leži na hrbtu in ne diha več Crying or Very sad

Ali je mogoče imela kakšne notranje krvavitve? Ker mi je pred tremi dnevi padla iz mize.
Ali se mogoče komu sanja kaj bi bilo lahko narobe, ker hočem čim prej novo podganco, ker sem se zelo navezal nanjo in nočem da se mi zgodi spet isto!
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kri iz gobčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kri iz gobčka   Kri iz gobčka Icon_minitimeTor Okt 20, 2009 5:40 pm

Zna bit, da je res imela notranje krvavitve. Podatki, ki si jih navedel res kažejo na to: padec z mize, kri okoli gobčka, "omamljenost", ...
Očitno je počasi zgubljala kri ali pa se ji poškodbe niso celile. V takem primeru bi moral že takoj ko si opazil kri poklicat veterinarja, samo vseeno je verjetno nebi mogel rešiti. :/
Kaj češ, se zgodi, naslednjo nrajši ne puščaj kar tako na mizi, ker mladiči ponavadi še ne znajo ocenit višine in nevarnosti. Sožalje.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Bonnie&Clyde

Bonnie&Clyde


Število prispevkov : 3
Join date : 07/10/2009
Age : 34

Kri iz gobčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kri iz gobčka   Kri iz gobčka Icon_minitimeTor Okt 20, 2009 5:59 pm

Hvala za odgovor. Še nekaj sem pozabil omeniti: Ali je možno da se je zastrupila zaradi kletke.? Ker sem jo pobarval in polakiral. Samo se je kletka zračila več kot en teden na svežem zraku, in ni se več vonjalo po barvi in laku.
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Kri iz gobčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kri iz gobčka   Kri iz gobčka Icon_minitimeTor Okt 20, 2009 8:02 pm

Bolj verjetno padec z mize..

pa sožalje Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Kri iz gobčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kri iz gobčka   Kri iz gobčka Icon_minitimeTor Okt 20, 2009 8:03 pm

grozno..sožalje Sad
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kri iz gobčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kri iz gobčka   Kri iz gobčka Icon_minitimeTor Okt 20, 2009 8:31 pm

Sožalje. Sad
Je tud moja parkrat skočila z mize pa je hvalabogu še cela.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kri iz gobčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kri iz gobčka   Kri iz gobčka Icon_minitimeSre Okt 21, 2009 5:37 am

Ojoj, grozno! Sožalje! Sad
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kri iz gobčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kri iz gobčka   Kri iz gobčka Icon_minitimeSre Okt 21, 2009 1:31 pm

Kakšno srečo sm mela, da se tole ni zgodl z olijm k mi je skoču dol med tem k sva se pelala s kolesom.
Grozno. Sožalje. Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kri iz gobčka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kri iz gobčka   Kri iz gobčka Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kri iz gobčka
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: