Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kako prepričati mamo?

Go down 
+34
gapy
Skinny
Nika7
albu
Tasha.W
choo
Karo
LadyCy
Tajson
fate
zverina
Kalisto
Dejan
Juni
talupu
ruby.
mihc
Lee
Nina15
Cath
anna and anna
bolha
*Tinky*
Blue
Sonii
Olivija
taii aiko
Tahun
AtLanT!da
Nes
Eva
mamaF
Fiamma
Tjashy
38 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
anna and anna




Število prispevkov : 27
Join date : 19/11/2009
Age : 29
Kraj : trbovlje

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 3:04 pm

sej sm mu kazala slikce pa to ..sam to pr njem ne gre. Rolling Eyes zdej ga prosim za podgano že dve leti (sej j popustu sam misel da nisem dost odgovorna zato ker za mojga mačka nisem glih dobr skrbela)š dobr da mi mami zdej pomaga in ga prepričuje. pa n podgano bi se ziher lepo navadu kr jo j mela en dan prijatlca pr meni pa se je igral z njo pa jo božu. Very Happy
lp
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 4:38 pm

Morda se motim in me lahko popravite, sam jaz mislim, da je s podganco več dela, kot z muco.
Nazaj na vrh Go down
anna and anna




Število prispevkov : 27
Join date : 19/11/2009
Age : 29
Kraj : trbovlje

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 4:59 pm

ja,sam za tistega mačka sem js skrbela pred 5imi leti. Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 5:06 pm

Smile Koliko si pa bla stara :=)=:
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 5:08 pm

Jaz nekaj nisem dobro razumela.. Tvoj oče je rekel, da ti dovoli podganco za 1 teden, da vidi, kako skrbiš zanjo ali bi jo ti kr prinesla domov brez njegove vednosti za 1 teden, da mu dokažeš, da boš lepo skrbela zanjo?
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 5:48 pm

Cath je napisal/a:
Morda se motim in me lahko popravite, sam jaz mislim, da je s podganco več dela, kot z muco.
Ja, odvisno kako pogledaš. Če imaš mačko zunaj, kot jo imamo mi, je verjetno malo manj dela, ampak res bistveno manj. Pri nas dobijo mačke 3x na dan za jest in vsak dan ali na dva dni menjano vodo. In občasno menjane rjuhice v zunanjih domovanjih. Če pa imaš mačko noter je definitivno več dela z mačko kot pa s podganami, saj je treba prištet še mačji wc, dlake vsepovsod, ...
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 6:07 pm

Če pa imaš podganco moraš tudi menjat vodo, menjat steljo, dajat za jest, sesat žagovino vsak dan okoli kletke.. Imam mačko doma.

Aja.. PS Embarassed

Mačka vsaj zajoče, ko je lačna in žejna, na podganco pa lahko pozabiš, če nisi dovolj odgovoren!!
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 6:10 pm

Cath je napisal/a:
Če pa imaš podganco moraš tudi menjat vodo, menjat steljo, dajat za jest, sesat žagovino vsak dan okoli kletke.. Imam mačko doma.

Aja.. PS Embarassed

Mačka vsaj zajoče, ko je lačna in žejna, na podganco pa lahko pozabiš, če nisi dovolj odgovoren!!
Jaz podganam nadoziram skodelico in traja tudi več kot 2 dni. Okoli kletke pa imam brisačo, da samo tisto stresem in je. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 6:17 pm

Ja no.. problem je, če res nisi odgovoren. Al je bolj zahtevna mačka al podganca.. Obe ti lahko umrejo ali zbolijo, če nisi skrben, sam da podganca je pomoje bolj ogrožena glede tega, ker je v kletki itd.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 6:19 pm

Jaz se pa strinajm, da je za posganco težje skrbet zato, ker:

1. v knjižnicah ni literuture, kjer bi se lahko človek prej poučil o oskrbi. Velikokrat ljudje kar domnevajo, da se čisto nezahtevne ker so pač glodalci, ki lahko takoa ali tako jedo karkoli, maš jih pa magari v smetišni kanti

2. če zboli je, nimaš kam peljati, Mačko ti bo pa znal zrihtat čisto vsak veterinar

3. lažje prepoznaš simptome bolezni pri mački kot podgani

4. na tržišču je več opreme in dodatkov za muce kot glodalce

5. podgana je v vsem odvisna od človeka, mačka pa vseeno ohrani kar dosti samostojnosti
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 9:33 pm

js se tud strinjam da je več dela s podganco.pa tud več pozornosti rab!

Kok si bla stara k nisi skrbela za mačko?
Nazaj na vrh Go down
anna and anna




Število prispevkov : 27
Join date : 19/11/2009
Age : 29
Kraj : trbovlje

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 7:53 am

stara sem bla 8 let. bounce
Nazaj na vrh Go down
anna and anna




Število prispevkov : 27
Join date : 19/11/2009
Age : 29
Kraj : trbovlje

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 8:00 am

misla sem za en teden domov prnest podgano, da bi oči vidu da niso slabe živali cherry pa nimam podgance kje dobit za en teden scratch
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 9:14 am

Rekla si, da je bla tvoja prjatelca pri tebi in jo je tvoj oče božal, pa to.. Pa vprašaj jo, če lahko pride večkrat k tebi.. Meni se zdi neodgovorno že to, da bi si kr sposodla podganco za en teden in pol dala stran. ni fajn tko ravnat z žvalmi.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 1:37 pm

Cath je napisal/a:
Meni se zdi neodgovorno že to, da bi si kr sposodla podganco za en teden in pol dala stran. ni fajn tko ravnat z žvalmi.
Zakaj neodgovorno?
Če bi ti šla na dopust in nebi bilo koga doma, kaj bi naredila z njimi? Meni se to zdi najboljša rešitev, da ti jo čuva prijatelj.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
anna and anna




Število prispevkov : 27
Join date : 19/11/2009
Age : 29
Kraj : trbovlje

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 4:42 pm

tista prijatelca živi v drugem mestu pa ne pride velikrat na obisk Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 9:12 am

Od kod pa si ti?
Nazaj na vrh Go down
anna and anna




Število prispevkov : 27
Join date : 19/11/2009
Age : 29
Kraj : trbovlje

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 12:24 pm

iz Trbovelj.
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:18 pm

Z mačkom je več dela.
Mislim halo, podgano zapreš v kletko in to je to, mačka prenašaš po stanovanju.
Z mačkom imaš cepljenja, večkrat mu moraš dat za jest, podgana praviloma nima cepljenj jest ji daš pač ko ji hrane zmanka.
Tudi če gledamo po velikosti..
Ma nevem sem imela doma mačka in imam doma podgano. S podgano je, vsaj meni, bistveno manj dela.
Kot da bi primerjal mačko in psa. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 11:25 pm

ja to je že res samo to da daš mačku za jest ti uzame usega skp ene 10min največ,s podgano se morš pa najman eno uro ukvarjat.ker mački večinoma ne rabjo tok pozornosti[prouzaprou je niti ne želijo]
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 7:53 am

Podgano daš na ramo/v jopo in ko greš vn gre s tabo. Ukvarjanje opravljeno. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Nina15

Nina15


Število prispevkov : 4
Join date : 09/12/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: No kako prepričaš mami...:)   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 09, 2009 10:09 pm

Jaz imam svojo podganco zdaj že skoraj 1 mesec.in moram rečti da je zelo pametna in se je takoj navadla name.vglaunem 26 novembra sm js mela rojstn dan ane.in pač 2 mesca pred rojstnemu dnevu sm js mami prusila za podgano..in je blo d ne d ni šans da ma doug rep gor dol.vglaunem jz sm ji 1 tedn pred rojstnemu dnevu rekla lepo dsm se že zmenla use in da si bom za rojstn dan kupla podganco Smile
ampk pred tem sm jo usaaaak usak usak dan prosila če jo mam lahko pa je skoz rekla ne.sam pač ker sm jz trmasta ane..in sj veš kaj praujo s trmo dusežš use.;P vglaunem Moja Đingls(moja mami jo te tako poimenovala ker jo spominja na miška iz filma Zelena Milja.ko mu je blo ime Đingls.samo pač moja podganca je samička ane.Smile
vglaunem moja mami je čist obsedena zdaj z njo obužuje jo,vsako jutro ji prinese košček korenčka ki ga Đingls enostavno obužuje.Smilečeprav se jih je na začetku res zelo bala.
upam da bo tudi tebi mami pustila hmalu imeti podganco ker so res zelo inteligentne in prijazne živali.Smile




L.P.Nina&Đingls.Smile
Nazaj na vrh Go down
anna and anna




Število prispevkov : 27
Join date : 19/11/2009
Age : 29
Kraj : trbovlje

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 2:25 pm

sej gre tut pr mojih starših sam s trmo sam jima težim že 2 leti.ampak je napredek ker velik.zdej mi še mami pomaga očita prepričat.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 3:03 pm

anna and anna je napisal/a:
sej gre tut pr mojih starših sam s trmo sam jima težim že 2 leti.ampak je napredek ker velik.zdej mi še mami pomaga očita prepričat.

Hah, si že zmagala. To ga pa že ja bosta babnici z lepimi očmi prepričale Wink
Tak se da fajn čustveno izsiljevat brez kreganja in vojn Razz Razz

držim pesti, da dobiš podganice. Mogoče bo božiček prinesel wave
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
anna and anna




Število prispevkov : 27
Join date : 19/11/2009
Age : 29
Kraj : trbovlje

Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitimeTor Dec 22, 2009 12:19 pm

mogoče pa res.zdej smo se z mami dogovorile da bo očita ta teden uprašala če mam lhka podgano. ampak morm še enga rejca najdit za vsak slučaj če bo reku da jo mam lahk (malo verjetn Sad ).
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kako prepričati mamo? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kako prepričati mamo?
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Kako prepričati starše za novo kletko ?
» kako prepričat mamo za DVE podgani
» Navodila za mamo (hehe XD)
» Kako in kam s podgano?
» kako veš ali podgano zebe?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Nakup podgane-
Pojdi na: