Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kako prepričati mamo?

Go down 
+34
gapy
Skinny
Nika7
albu
Tasha.W
choo
Karo
LadyCy
Tajson
fate
zverina
Kalisto
Dejan
Juni
talupu
ruby.
mihc
Lee
Nina15
Cath
anna and anna
bolha
*Tinky*
Blue
Sonii
Olivija
taii aiko
Tahun
AtLanT!da
Nes
Eva
mamaF
Fiamma
Tjashy
38 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 33

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeČet Jul 01, 2010 12:05 am

Dejan, ni več osemletke, jaz se tudi na teh razredih stalno lovim ... Smile

Sicer pa ruby., ko ti želijo starši nekaj prepovedati, je vsak izgovor dober. To, da ti mama reče, da ne smeš podgane zato, ker si bila pravdobra, se samo bolje sliši kot pa 'ne smeš zato, ker sem jaz tako rekla'. Držim pesti zate, da boš novembra kljub vsemu dobila podgano.
Nazaj na vrh Go down
ruby.




Število prispevkov : 57
Join date : 26/03/2010
Age : 27
Kraj : Okolica NM

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeČet Jul 01, 2010 8:01 am

Hvala sem za spodbude ; D

Včeraj smo imeli spet ogenj v hiši zaradi vseh živali, zato sem staršema omenila podgane, zakaj jih nisem dobila in sta začela zaradi pravodbrega uspeha, ker sem zadnji mesec popustila, in blablabla... Pa sem rekla da jih bom pa novembra dobila, pa je rekla, da bomo videli. Tako, da...mogoče pa bo ; D
Nazaj na vrh Go down
Karo




Število prispevkov : 21
Join date : 28/12/2010
Age : 25
Kraj : Šmartno pri Litiji

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeSob Jan 08, 2011 1:27 pm

Dober dan!

Zanima me kako naj prepričam mamo, da mi bo dovolila podgano. Njen stalen argument: "Ne moreš imeti podgane zaradi tega, ker gremo pozimi vsak vikend smučat, in ker smo cele počitnice zdoma, tako da bi skrb za podgano naprtili stari mami.", pa ko ji povem da bom sam "zrihtal" varstvo in da bi jo na lahko tudi s sabo vzeli na kampiranje, reče da se bo še spekla v kombiju doh , vsaj predsodkov glede podgan nima nobenih. Prosim vas, za kakšen nasvet kako jo prepričat da mi bo dovolila podgano. Če mi ne bo do julija dovolila, bom pa poskusil z šok terapijo xD.

Že v naprej hvala za nasvete!
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeSob Jan 08, 2011 5:00 pm

To, da te pogosto ni doma, je (na tvojo nesrečo) precej tehten argument... Kaj pa vem, probaj ji za začetek razložit, da sta podganici itak dve (saj nameravaš imeti vsaj 2, ne?), zato ni prevelik problem, če te ob vikendih ni doma. Pustiš jima malo več hrane, daš svežo vodo, potem se bosta pa že sami zabavali.
Glede počitnic pa res ne vem... jaz moje pustim doma oz. pri nekomu doma, kadar grem na kak izlet oz. počitnice, je pa res, da sem zdoma največ po en teden skupaj.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Karo




Število prispevkov : 21
Join date : 28/12/2010
Age : 25
Kraj : Šmartno pri Litiji

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeSob Jan 08, 2011 6:18 pm

Saj že tko mislim imeti dve, ampak noče razumet, da se lohka tud sami dve zabavata.
Nazaj na vrh Go down
Karo




Število prispevkov : 21
Join date : 28/12/2010
Age : 25
Kraj : Šmartno pri Litiji

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeNed Jan 30, 2011 2:45 pm

Skoraj mi jo je že uspelo prepričat, po dveh pogovorih, v slogu "zakaj ne?", je rekla, da se bomo naprej odločal marca (po potovanju v Maroko) in da bo verjetno pristala, če bom sam našel varstvo in take reči, kar pa bom z lahkoto uredil, grede, nato da je v "mojem" razredu kar nekaj ljubiteljev živali.
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 7:56 am

jas sem se odločila, da bom za podgani povedala dan, dva preden jo bom prinesla domov.
mislim, da nebi smelo bit problemov, saj bom stroške krila sama Very Happy In tako ali tako bosta morali biti v moji sobi Smile
zaradi tega ker imamo še psa in mačko Very Happy Razz

Nazaj na vrh Go down
albu




Število prispevkov : 21
Join date : 11/02/2011
Age : 28

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimePet Feb 11, 2011 5:58 pm

Tudi jaz imam težave s tem, da starša nočeta podgane v hiši (samo zato ker je pač podgana...) in sem se zato odločila da jo preprosto privlečem domov. Zaenkrat je načrt takšen, da poiščem leglo, si jo rezerviram, poskrbim za vso potrebno opremo in ju par dni preden jo prinesem domov obvestim da bomo dobili novega družinskega člana. Pomojem razen smrtonosnih pogledov in nekajdnevne zamere ne bi smelo biti nič hujšega.
Imam pa glede tega nekaj vprašanj:
- ali je lahko podgana prvih nekaj dni v manjši kletki- takšni za hrčka npr. (v dovolj majhni, da jo lahko domov pretovorim na avtobusu in prešvercam v sobo, kasneje bo dobila večjo) ?
- kje je naj podgana na poti domov (vožnja traja 1 uro in spet- avtobus, razen če najdem boljšo možnost od avtobusa)?
- je okej, če je podgana sama, brez ukvarjanja, 9 ur (čas ko sem v šoli)
- kako podgana prenaša daljšo vožnjo (ko imam malo ur bi šla z mano v šolo- ko bo odrasla)
- ali kdo vzreja podganice v Mariboru?


Mislim da je to zaenkrat vse, hvala za odgovore že vnaprej Smile


Nazadnje urejal/a albu Čet Mar 17, 2011 4:43 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimePet Feb 11, 2011 6:11 pm

So prve tedne življenja lahko tudi v kletki za hrčke, naokoli jih lahko prevažaš v transporterju z dodatkom bolj vodene zelenjave (napajalniki niso varni pri vožnji) in absolutno podganica ne more biti sama (vedno se jih jemlje samo v parih, sploh če morajo biti same doma)
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimePet Feb 11, 2011 6:24 pm

albu je napisal/a:
Tudi jaz se trenutno soočam s problemom 'Starši nočejo nič slišati o podganah'. Stvar je v tem, da razen tega da so 'grde' in 'nepotrebne' nimata nobenih tehtnih argumentov zakaj je ne smem imeti. Stara sem 15 let in mislim da sem za svoja leta precej odgovorna. Imam psa s katerim se veliko ukvarjam (poleg minimalne oskrbe še agility, razni trikci itd.) in ne hodim veliko naokoli. Dobivam žepnino in bi vse (od podgane do potrebne opreme) financirala sama. Naveličala se je zanesljivo ne bom, ker imam ogromno veselja do dela z živalmi. Skratka, sem sposobna dobro skrbeti za novega člana.
Ker starša spet nista tako stroga (zgolj zelo trmasta Wink) da bi me s podgano vred vrgla na cesto, sem se odločila da jo preprosto privlečem domov. Zaenkrat je načrt takšen, da poiščem leglo, si jo rezerviram, poskrbim za vso potrebno opremo in ju par dni preden jo prinesem domov obvestim da bomo dobili novega družinskega člana. Pomojem razen smrtonosnih pogledov in nekajdnevne zamere ne bi smelo biti nič hujšega.
Imam pa glede tega nekaj vprašanj:
- ali je lahko podgana prvih nekaj dni v manjši kletki- takšni za hrčka npr. (v dovolj majhni, da jo lahko domov pretovorim na avtobusu in prešvercam v sobo, kasneje bo dobila večjo) ?
- kje je naj podgana na poti domov (vožnja traja 1 uro in spet- avtobus, razen če najdem boljšo možnost od avtobusa)?
- je okej, če je podgana sama, brez ukvarjanja, 9 ur (čas ko sem v šoli)
- kako podgana prenaša daljšo vožnjo (ko imam malo ur bi šla z mano v šolo- ko bo odrasla)
- ali kdo vzreja podganice v Mariboru?


Mislim da je to zaenkrat vse, hvala za odgovore že vnaprej Smile

hahaha xD Moj načrt je točno tak Very Happy Le, da bom jaz takrat ko ju dobim stara že 18 Razz
in ti povem, da boš na tem forumu zvedela vse Very Happy
Tu so vsi tako zakon in ogromno vejo ( pametni zelo )
Sploh Nes, Juni, mamaF .... Vsi ( se opravičujem, če bom koga malo prehvalila Razz Embarassed
Nazaj na vrh Go down
albu




Število prispevkov : 21
Join date : 11/02/2011
Age : 28

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimePet Feb 11, 2011 6:32 pm

Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimePet Feb 11, 2011 6:34 pm

albu je napisal/a:
A je tole ok? http://malezivali.com/cgi-bin/stran.pl?templ=0&id=2&st_strani=0&izris=pisiHTML&trgKaj=poglejArt&st_art=3988&izrisTrg=trgArt
Glede dveh podganic je najbolje da vzamem obe iz istega legla ne? Smile


Kakor sem jas zasledila na forumu, ja je najbolje vzeti 2 iz istega legli Wink


in veliko veselja, pri raziskovaju foruma ti želim Razz
(jaz sem neizmerno uživala Very Happy )
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimePet Feb 11, 2011 6:43 pm

blush Ja hvala lepa.

drugače pa podganice v paru dosti lažje prenašajo vlačenje naokoli.
Kadar so moji trije skupaj, grejo še k veterinarju radi, če pa samo enega nesem, ga pa še ven iz torbice ne
dobimo.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimePet Feb 11, 2011 6:46 pm

Nes je napisal/a:
blush Ja hvala lepa.

drugače pa podganice v paru dosti lažje prenašajo vlačenje naokoli.
Kadar so moji trije skupaj, grejo še k veterinarju radi, če pa samo enega nesem, ga pa še ven iz torbice ne
dobimo.


Nes, sklepam da hvala pada name. Embarassed
ja, ni zakaj in še kdaj wink

moram reči, da ste najbolši

HURA ZA VAS :*
wave


group hug
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimePet Feb 11, 2011 6:50 pm

Kar se tiče vlačenja naokoli, je tudi pri mojih tako Very Happy V bistvu se kar radi okrog vozijo - če kam gremo, odprem kletko in transporter in vsi trije takoj zlezejo not, potem pa čakajo, da ga zaprem in majo tisti "iiii, kam gremooooo?" pogled Very Happy Cookie je bila čisto zmedena, ko je morala zadnjič sama k veterinarju huh

Drugače glede tistega transporterja pa tako - po velikosti je ok, samo če nameravaš podganico vozit kdaj po mrazu oz. vetru, je pa po mojem preveč zračen. Svetujem ti nabavo nečesa na to temo: http://trgovina.mrpet.si/article.asp?ArticleID=1435 Jaz imam podobnega in sem mojim zdaj, ko je hladno, naredila še nekaj žepkov in blazinic iz flisa za v transporter, pa potem lepo not spijo med vožnjo veselje
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimePet Feb 11, 2011 7:03 pm

Ponavadi med vožnjo spijo, če odližiš torbico na sedež v avtobusu.
Zbudijo se, ho peš hodiš, ker se ziba torbica. Res so podganice super za prevažat, zajčka recimo ne bi mogel tako,
pa mačke tudi ne.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Nika7




Število prispevkov : 13
Join date : 16/02/2011

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 2:51 pm

Jz si tolk želim eno ganco ampak moji starši je nebi imeli isto ker je pač ''podgana'' in jim ni všeč da imajo tako dolg rep.. :S
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 3:37 pm

Povabim tvojo mamo, da pride počohat mojih 8 zveri Very Happy
Nazaj na vrh Go down
gapy




Število prispevkov : 6
Join date : 13/02/2011
Kraj : Celje

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 2:52 pm

no tut js se soočam s tem da mi doma ne dovolijo podganc met. nwm zka ne? ker so mi že dovolil met ribe, hrčke, zajca, mačko, želvo, paličnjake( usi so že umrl razn zajca smo prodal jok ) pa zej še mamo dva psa pa se z njima ukvarjam maksimalno. ker mi ne dovoli podganc bom izvedu pač en secret plan. babici bom reku za omaro ker ma eno fajno pa mi jo bo ziher dala. če bo pa mama uprašala za ka jo bom meu bom pa reku za knjižno omaro. in zle ko bojo počitnce bom delu knjižno omaro za podganci veselje . maja bom pa od enga ko bo takrat meu leglo uzeu 2 podganci in jih nekot domou prnesu pa jih dau v omaro. in pol enkrat junija ko bo konc šole jima bom povedu ka mam v knjižni omari jezik !!!
Nazaj na vrh Go down
pipsi

pipsi


Število prispevkov : 56
Join date : 28/08/2010

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 3:51 pm

Kar vredu Very Happy Jaz sem mojo prinesla domou po dnevu razmišljanja, mami sploh vedela ni in sem jo skrila v omaro. Ko je ugotovila kaj imam sem jo prestavila v drugo omaro njej pa rekla da sem jo odnesla k fantu, pa je čez čaz spet opazila, zato sem jo skrila za posteljo. Seveda je vedno naredila sceno in grozla da jo bo spustila v naravo, samo tega resno nikoli nebi naredila. Čez čas se je privadila, ker pa je trmasta jo še vedno težko perpričam da jo vsaj poboža ker pravi da mi je ni pustila imeti.
Nazaj na vrh Go down
albu




Število prispevkov : 21
Join date : 11/02/2011
Age : 28

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeSob Apr 09, 2011 4:22 pm

No ja, jaz sem se že trudila s pogovori v katere so bile vključene vse pomembne in nepomembne informacije o podganah, zagotavljanje da bo podgana stoprocentno in popolnoma moja skrb in dejstvo, da sploh ne bosta vedela da bo kaj novega pri hiši, ampak ostajata pri svojem neutemeljenem ne-ju, tako da tudi jaz ostajam pri svojem prejšnjem načrtu...

A se kletke dajo razstaviti? In, a me bo voznik čudno gledal če bom prišla na avtobus s podgano (v transporterju), ali s tem naj ne bi smelo biti problemov? Smile


Nazadnje urejal/a albu Pet Maj 13, 2011 4:44 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeSob Apr 09, 2011 5:46 pm

Ne, kletke se ne da razstavit, samo dno se lahko sneme.

Drugače pa ponavadi zmeraj kdo čudno gleda Smile
Glede na določila in pravilnike se mora za žival plačati karta, sicer je jaz nikoli v dveh letih nisem.
Samo če slučajno voznik zateži veš, da ima pravico. Pa vseeno je boljše rečit, da je hrček Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 12:03 am

Meni se zdi to plačevanje za živali na busu malce blesavo, če je to neka mala živalca, ki jo imaš v miniaturnem transporterju, v naročju. Za pse se mi zdi logično. Ampak meni tale slovenska politika itak ne diši preveč.

Glede mam in njihovih politik, pa vabim tudi tvojo mamo, ALBU, na obisk in spoznavanje podganic. Se mi zdi da so to res samo predsodki do ganc, razen če si zares ne želi nobene živali več doma, kar je čisto druga zadeva. Najbolje, da ustanovim klub "Mame, ki premagujejo predsodke do podgan". Very Happy Sicer pa mislim, da je ves ta odpor povezan z vzgojo, ker sem videla že ogromno primerov, ko imajo otroci in tudi starejši strah ali celo odpor do živali. Pri nekaterih se to sprevrne tudi v sovraštvo Sad Žalostno, ampak resnično. Ne pravim, da ni tudi drugih dejavnikov, ki povzročijo kaj takega. Eh, pa bom tole razglabljanje raje pustila. Sem zopet v fillingu pametovanja Very Happy (Naj mi bo vsaj pol oproščenega, ker sem priznala, hehe)

O kakšni kletki govoriš? Veliki bivalni ali transporterju. Večinoma se pri teh bivalnih kletkah sname samo dno, tako da je transport z busom malo zoprn.... Ups, vidim, da sem preskočila 1. stavek tvoje objave, Nes blush
Smem vprašat koliko si stara, albu? Verjetno imaš kake prijatelje, ki so mobilni?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 6:50 am

Določila so res bedna, recimo da bi res morala plačati za 3 podgane vožnjo v vsako smer sem potem že na 7 €, samo da se mi štirje do Pobrežja dostavimo.
Veolia transport imat tudi klavzulo, da je večje kose prtljage potrebno doplačat, tj. tudi velike potovalke in
kovčke, ki študentje in dijaki potem vlačimo domov. In tudi to mi še niso nikoli rekli za doplačilo (potrkam na les), imajo pa pravico.

To omenjam zato, ker lahko komot kakšen zmatran in tečen šofer zateži za doplačilo, če veliko kletko tovoriš.
Sploh ti priporočam, da to počneš bolj pozno popoldan, ker nekje od 1ih do 4ih v največji gužvi ne bo prijetno.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 2:48 pm

Ne vem, kako je drugje, ampak v Lj nisem še nikoli slišala, da bi na mestnem avtobusu kak šofer težil zaradi živali v transporterju, na obali mi pa tudi nihče ni nikoli nič rekel, ko sem podgane v transporterju okrog vozila. Zna bit verjetno res večji problem kletka, ker je pač velika.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





Kako prepričati mamo? - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 9 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kako prepričati mamo?
Nazaj na vrh 
Stran 9 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Kako prepričati starše za novo kletko ?
» kako prepričat mamo za DVE podgani
» Navodila za mamo (hehe XD)
» Kako in kam s podgano?
» kako veš ali podgano zebe?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Nakup podgane-
Pojdi na: