Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kako prepričati mamo?

Go down 
+34
gapy
Skinny
Nika7
albu
Tasha.W
choo
Karo
LadyCy
Tajson
fate
zverina
Kalisto
Dejan
Juni
talupu
ruby.
mihc
Lee
Nina15
Cath
anna and anna
bolha
*Tinky*
Blue
Sonii
Olivija
taii aiko
Tahun
AtLanT!da
Nes
Eva
mamaF
Fiamma
Tjashy
38 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
ruby.




Število prispevkov : 57
Join date : 26/03/2010
Age : 27
Kraj : Okolica NM

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 1:21 pm

Ne,ne ne mislim živali iz trgovin jemat. Ne pride v poštev.

Ja, bom lepo pridkana(hehe Razz ).. Bom pa vzela mladičkota 2 od kakšnega člana/čalnice iz tega foruma, ali pač.

Blue, a bo potem imela mladičke ganca tvoja?
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 01, 2010 1:38 pm

Juni je napisal/a:
Tjashy je napisal/a:
Jaz če bi kje vzela bi v v Mr.Petu ali Zooticu na Rudniku.

Na Rudniku sem jaz delala ... ne od tam jemat Neutral
A ni kul? V Mr. Petu so mi danes rekli, da se da naročit.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 33

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimePet Apr 02, 2010 1:59 pm

https://podgane.slovenianforum.com/nakup-podgane-f18/zoo-trgovine-vase-izkusnje-t423.htm ---> tukaj je tudi citat mojega posta, kjer opisujem, kako je bilo s podganami v Zooticu na Rudniku.

Sicer pa, kaj je pa zdaj z legli, a naj ne bi imelo kar nekaj podganic v bližnji prihodnosti mladičke? Pa z reševanjem z veterine?
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimePet Apr 02, 2010 3:22 pm

Reševanje iz veterine ne...
Zelo bližnjih prevideni legel tudi ni.. =(
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimePet Apr 02, 2010 3:27 pm

Za nas, ki bi želeli podgano aprila trenutno slabo kaže. Razen če se slučajo kdo na novo z leglom prijavi Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimePet Apr 02, 2010 3:45 pm

ruby. je napisal/a:


Blue, a bo potem imela mladičke ganca tvoja?
Hej. (:

Če bom našla primernega samčka verjetno ja & če bom imela dosti predhodnih rezervacij. Zaenkrat imam 6 ljudi ki bi vzeli če bi imela, najbrž vsak po dve/dva. Sicer pa ja se ne bi odločila za leglo če mi ne bi prijatelji sami spraševati če bo imela mladičke, (čist navdušeni nad njo, izredno pametna, če primerjam z Pelinko in Nessie je velika primerjava ) Embarassed in sm sama začela bolj resno razmišljat in brat o tem. Tko da če bo kaj novega sporočim, samo pa res nočem nekaj tko na hitr. Sorry za offtopic.
Nazaj na vrh Go down
ruby.




Število prispevkov : 57
Join date : 26/03/2010
Age : 27
Kraj : Okolica NM

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimePet Apr 02, 2010 4:23 pm

Ja, jaz se bom po vsej verjetnosti odločila za dva pri tebi, če ne bodo že vsi rezervirani. Bom poročala, kako bo z dogovori doma za gance.


OT.
Nazaj na vrh Go down
ruby.




Število prispevkov : 57
Join date : 26/03/2010
Age : 27
Kraj : Okolica NM

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 06, 2010 5:20 pm

Če bo vse po sreči, bom dobila podgance nekje konc maja oz. sredina junija(odvsino, če bo kakšno leglo), kletko pa dobim konec maja. jezik
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeSre Maj 12, 2010 4:16 pm

ruby. je napisal/a:
Če bo vse po sreči, bom dobila podgance nekje konc maja oz. sredina junija(odvsino, če bo kakšno leglo), kletko pa dobim konec maja. jezik

kako podganco pa bi mela? =)
jaz namrec iscer interesente za hooded rjave in kapucine Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeTor Maj 18, 2010 11:52 am

Moja prijateljica, ki ni registrirana na forum, me je prosila, da tole napišem v njenem imenu.
Torej:
-Njej ne pustijo, da bi za svojo živalco kupila večjo kletko. Povedala jim je že, da je podganca odrasla in da je njegova trenutna kletka zeloo premajhna zanj, saj komaj naredi par korakcov. Govorijo ji, da nimajo prostora in da kletka stane. Na to je ona odgovorila: prostor za kletko že imam, samo malo ga moram še urediti. Tudi denarja sem dovolj zbrala, tako da ne vidim problema. A ji še vedno ne pustijo, ker pravijo, da je kletka dovolj velika, čeprav so bili poleg, ko se je komaj premikal. Prosi za vašo pomoč in se vam za karkolišen nasvet zahvaljuje že v naprej.


Nazadnje urejal/a mišo/miško Tor Maj 18, 2010 7:58 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeTor Maj 18, 2010 5:18 pm

Emm, starše k psihiatru?
Zakaj bi zdrav človek vztrajal pri mučenju živali? Naj jim iz Uradnega lista ven kopira pa sosedom naj naroči, da pokličejo inšpekcijo Razz
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeTor Maj 18, 2010 5:50 pm

Se strinjam s tabo ja! Ne, veš kaj: njeni starši so res fuul strogi in ko so bili majhni, niso živeli z živalmi in ne vejo nč o njih.
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeTor Maj 18, 2010 6:16 pm

Jooj groza!Nekako razumem, če ji podgane nebi pustili, ne razumem pa, da jim ni nič grozno, če podgana trpi. Shocked
Drgače pa men še zdej ne pustijo podgane, ko smo pa imeli hrčke smo pa iz male kletke prišli na trinadstropno (ki jo je mami po smrti hrčka prodala), čeprav je bilo za njo na začetku nedopustno, da bi imeli veliko kletko.
Aja pa še nekaj. A gdo pozna še kakšen drugačen predlog kako mami prepričat za podgano, kajti jaz sem probala čisto VSE, pa nič ne vžge. Zdej je že nekako "nesramna" saj je rekla, da če sem si kupila superge, da ji podgane tut omenim več ne, ampak to se je "spomnila" šele po nakupu superg.
Mad
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeTor Maj 18, 2010 6:26 pm

Kaj pa, če bi jo kar prinesla domov? Tako sem jaz naredila in večina forumašev. Ko sem si nekaj časa že želela imeti podgano, sem 1. kar domov privlekla. Na začetku so bili jezni, potem ko sem ga dala malo za pobožat so pa vsi govoril kok je luškan pa to. Sedaj pa sta pristala, da imam lahko novo ganco in jo ju3 grem iskat. Komaj čakam! Več o njej izveste ju3. Very Happy Razz Smile
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeTor Maj 18, 2010 7:40 pm

Jaz sem isto naredila,zdaj jo pa mami cel dan boža,sploh pa se je nehala ukvarjati s psoma!! No
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 6:36 am

OK. Ampak a to sta vidve u trgovini kupli, a sta od koga iz foruma dobili? scratch
Sej že šparam, mam že dost ampak za usak slučaj Razz
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 6:46 am

Hej!
Ja dostikrat to vžge, da enostavno vkorakaš domov s podganco...
Moja mami mi je sicer pustila ampak ji je bil rep grozen in je ni hotla božat. Zdaj se je navadla že pa jo boža skozi Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 12:52 pm

Ja midve sva prinesli domov tamala podgančka iz ene razstave, danes pa sem domov prinesla novo članico naše družine, ki je albino samička z imenom Pika, seveda starši vedo za to, in komaj čakajo, da jo vidijo. Dobila sem jo od Lare-na forumu Kalisto. Hvala Lara! Very Happy Razz
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 8:36 pm

Imaš pa kar srečo, da ti starši že na začetku niso nič komplicirali glede podgane. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 11:03 am

Dejan je napisal/a:
Imaš pa kar srečo, da ti starši že na začetku niso nič komplicirali glede podgane. Very Happy

Jp! In to veliko ja! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 12:04 pm

Jooj...Kok je to grozno ker ne morem met podgane. Se pa kar bojim, kaj bi mami nardila. Ko sm ji včeraj rekla, da si grem iskat naslednji teden podgano (za foro, da vidim kaj bo rekla), je rekla: ja pa še kufrčk zravn pa pejta-ti in podgana. Razz
Ah, sej nabrž bom res sam en dan prineala podgano, sam nevem
Neutral .Kaj pa so vaši starši rekli na začetku, ko ste šele "težili" za ganco?
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 1:07 pm

talupu je napisal/a:
Jooj...Kok je to grozno ker ne morem met podgane. Se pa kar bojim, kaj bi mami nardila. Ko sm ji včeraj rekla, da si grem iskat naslednji teden podgano (za foro, da vidim kaj bo rekla), je rekla: ja pa še kufrčk zravn pa pejta-ti in podgana. Razz
Ah, sej nabrž bom res sam en dan prineala podgano, sam nevem
Neutral .Kaj pa so vaši starši rekli na začetku, ko ste šele "težili" za ganco?

Meni je niso dovolili, a jaz ko se za kaj odločim postanem zelo trmasta in me ne morejo prepričati za kej drugega. Tako sem s prjatlco šla na razstavo eksotičnih živali, pred tem sta pa starša rekla, da ne sem nič prnest domov in jaz pa sam ja, ja,...no in tko sem jo pol domov prnesla, povedala mami, ki je bla na zečetku res fuul huda, pol ko se je pomirila pa sam joj kok je luškan, pred očetom sem pa Miša še en teden skrivala, ker sem se pripravljala kako bom to izpeljala. In pri njemu je delovalo enako. Tako, da kar prinesi domov, če res nimaš druge izbire, ampak moraš pa vedt, da boš za njo ti skrbela in plačevala hrano, itd. Ja, pri prijateljici je bilo enako, no sedaj se niti več ne ukvarja toliko samo s psoma ampak tud z podganco. Vsi se čist na njih preveč navežejo in pol je ok-ej. Nisem pa še slišala, da bi od katerega/katere fanta/punce starši delovali drugače, tako da mislim da bo tudi tebi uspelo, če boš le dovolj vztrajna. Želim ti veliko sreče! Very Happy

P. s. sedaj sem dobila novo ganco, smo se res usi preveč navezal nanj-Miša in smo pristali na novo. Razz Ime ji pa je Pika. Smile
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 8:04 pm

OK. hvala. Sej mam še kužiko, pa ribico pa zajčka, pa se z nimi ukvarjam pa vse, tko da....samo še čakam na pravo priložnost Razz
Sej mogoče bom koga prosila, da mi jo da za en popudan/dan, da mami vid to strahoto.
Hvala, Tinkara
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 27, 2010 12:48 pm

mišo/miško&pika je napisal/a:
Ja midve sva prinesli domov tamala podgančka iz ene razstave, danes pa sem domov prinesla novo članico naše družine, ki je albino samička z imenom Pika, seveda starši vedo za to, in komaj čakajo, da jo vidijo. Dobila sem jo od Lare-na forumu Kalisto. Hvala Lara! Very Happy Razz


Ja za tvojo prijateljico je bilo pa drugače. Vidve sta jih kuple, tvoja prijateljica prinese domov podgano in njena mami je znorela....starejša sestra (moja bivša sošolka) je takoj klicala mene: " Nina dej prosim pridi k nam da moji mami razložiš da so to čiste živali".....js pridem (z mojim Tajsonom seveda) in potem se je začelo prepričevanje, vse od začetka o podganah. Čez kšn dan izvem da se je mami pomirila in da je nato lahko obdržala podganco.

Tko da pri tebi je bilo lahko pri njej pa ne :/

U aja pa ta podganca je skoraj pri meni pristala. To pa zame nebi bilo dobro ker bi se parla in bi mela vsake par mesecev mladiče in pol bi moja mama znorela in bi jih mogla v kompletu odstrant.

No ja sej važn je da ima zdaj podganco doma Wink :=)=:
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 27, 2010 1:52 pm

Ja, sej na začetku je bilo isto pri meni, da so bli ful jezni pa to. Ampak pol k jih spoznajo, se pa na njih ful navežejo, res tok navežejo, da ju je mogla moja mami v službo odnest, ker ni zdržala brez njiju. Razz Kokr mi je Anja povedala, je njena mami tut navdušena zdej, pa se z njo več ukvarja kot s psoma. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kako prepričati mamo? - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako prepričati mamo?   Kako prepričati mamo? - Page 7 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kako prepričati mamo?
Nazaj na vrh 
Stran 7 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Kako prepričati starše za novo kletko ?
» kako prepričat mamo za DVE podgani
» Navodila za mamo (hehe XD)
» Kako in kam s podgano?
» kako veš ali podgano zebe?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Nakup podgane-
Pojdi na: