Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kako naročiti in katero izbrati..

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Kako naročiti in katero izbrati.. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kako naročiti in katero izbrati..   Kako naročiti in katero izbrati.. Icon_minitimeSob Sep 05, 2009 2:52 pm

No jst zdej ne bom delala kletke ampak jo bom naročila iz TUKAJ . Sicer ne vem še katero.. Zanimam se za tretjo, četrto, osmo in deveto. (štela sem od zgoraj navzdol) Katera se vam zdi najboljša? Pa če mi lahko kdo pove točne cene za te kletke, jih vem približno samo bi raje točne. Embarassed
In če mi lahko še kdo prosim malo razloži kako naj jo naročim. Bi denar lahko nakazala preko pošte? Prvič je to da bi preko spleta kaj naročila, tako da res nimam izkušenj, me pa tut malo skrbi da bi bilo kaj narobe da bi npr. nakazala denar pa potem sploh ne bi dobila kletke.
Hvala!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako naročiti in katero izbrati.. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako naročiti in katero izbrati..   Kako naročiti in katero izbrati.. Icon_minitimeSob Sep 05, 2009 6:02 pm

Če naročaš iz tujine se za nakupe nad 30 evrov plačajo še carinske pristojbine, tako da te zna pridet znatno več. Da ne omenjam stroškov pošiljanja.

Pogoje plačil za to spletno stran najdeš na tem linku:
http://www.petsmart.com/helpdesk/index.jsp?display=safety&subdisplay=terms#7
(PAYING FOR YOUR ORDER)
Ti misliš to plačilo po prevzemu tak ko je pri nas, ko poštarju paket plačaš?
Nak, ne bo šlo tako. Denar ti vzamejo ob odpošiljanju tvojega naročila

Glede kletke; tista z rovi nad kletko se men zdi ful zanimiva Smile

ps. sori ampak drobenga tiska ne vidim prebrat
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

Kako naročiti in katero izbrati.. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako naročiti in katero izbrati..   Kako naročiti in katero izbrati.. Icon_minitimeSob Sep 05, 2009 6:22 pm

Pomojese ti ne splača od tako daleč naročat. Moraš upoštevat, da je poštnina toliko večja, če je vmes carina potem pa sploh.
Poglej še na www.ziprar.com. Imajo kar ugodne stvari in veliko kletk. Za nekatere je celo zastonj poštnina, tudi v Slovenijo, če se ne motim. (na žalost je stran v italjanščini, ampak se da znajt)
Če imaš pa kakšne probleme z dostavo ali plačilom, pa kontaktiraj Taro v tej TEMI na pesjanar.si forumu.
Upam, da ti kaj pomaga.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kako naročiti in katero izbrati.. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako naročiti in katero izbrati..   Kako naročiti in katero izbrati.. Icon_minitimeSob Sep 05, 2009 6:26 pm

pa še nekaj

Nikjer ni cen za mednarodno tarifo pošiljanja, kar pomeni da pošiljanjo samo v usa in kanado.
lahko pa jim pošlješ mail in vprašaš , če ti lahko pošljejo + kolikšni bi bili stroški.

kako obračunajo carino pa si lahko prebereš na tem linku : http://www.carina.gov.si/si/informacije/obcani/nakup_preko_interneta/
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Kako naročiti in katero izbrati.. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako naročiti in katero izbrati..   Kako naročiti in katero izbrati.. Icon_minitimeSob Sep 05, 2009 6:43 pm

Hvala obema za odgovor. Wink
Zdaj sem bolj premislila in sem se odločila, da ne bom naročila kletke..

lenka tole trgovino sem ravno prejle zasledila na pesjanarju in tudi kontaktirala Taro. Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kako naročiti in katero izbrati.. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako naročiti in katero izbrati..   Kako naročiti in katero izbrati.. Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kako naročiti in katero izbrati..
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako in kam s podgano?
» Kako ste izvedeli za forum?
» Kako prepričati mamo?
» kako veš ali podgano zebe?
» Kako vidijo podgane?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: