Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 iščem samčka za parjenje

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Lilu.

Lilu.


Število prispevkov : 32
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

iščem samčka za parjenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: iščem samčka za parjenje   iščem samčka za parjenje Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 11:33 am

Iščem samčka, za parjenje. Imam bež-belo samičko staro približno 5 mesecev. Ali je kdo zainteresiran?
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

iščem samčka za parjenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem samčka za parjenje   iščem samčka za parjenje Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 12:12 pm

amm.. in zakaj točno jo hočeš sparit?
ker je treba upoštevat dejstvo, da boš mogla najt dom kakšnim 10-im in več mladičem..
Nazaj na vrh Go down
Lilu.

Lilu.


Število prispevkov : 32
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

iščem samčka za parjenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem samčka za parjenje   iščem samčka za parjenje Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 12:15 pm

Hočem jo spariti, ker si zelo želim vzgajati male podgance. Imam že najdene ljudi, ki bi jih imeli, kakšne dve pa bi tudi obdržala za družbo. Ne skrbi, vem v kaj se spuščam.
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

iščem samčka za parjenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem samčka za parjenje   iščem samčka za parjenje Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 2:14 pm

Hočem jo spariti, ker si zelo želim vzgajati male podgance. Imam že najdene ljudi, ki bi jih imeli, kakšne dve pa bi tudi obdržala za družbo. Ne skrbi, vem v kaj se spuščam.

dobro, ker mi grejo na živce tisti, ki hočejo met mlade, pol pa so presenečeni ko jih rata 13 in nimajo kam z njimi..
od kod pa si? ker če bi kej ratalo bi si mogoče zrihtala enga pisanega samčka za družbo mojemu če bi bla možnost.. parila ga pa glih ne bi
Nazaj na vrh Go down
Lilu.

Lilu.


Število prispevkov : 32
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

iščem samčka za parjenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem samčka za parjenje   iščem samčka za parjenje Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 3:16 pm

Ja saj men tudi. Samo jaz sem res dobro premislila celo stvar tko da ni problema:) sem pa z ljubljane, ti?
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

iščem samčka za parjenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem samčka za parjenje   iščem samčka za parjenje Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 6:25 pm

bolha, za citiranje besedila lahko uporabiš tool quote Wink (tam ki sta na slikci 2 oblačka)

Lilu., pri parjenju upoštevaj to, da mora pridet samica k samcu, ker čene so lahko samice preveč teritorialne, vsaj tako je blo z mojim Alexijem
z veseljem bi ti ga ponudila za parjenje, samo je že kastriran, tako da nič ne bo lol!
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Lilu.

Lilu.


Število prispevkov : 32
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

iščem samčka za parjenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem samčka za parjenje   iščem samčka za parjenje Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 6:28 pm

Hvala Fiamma, sama nebi pomislila na to Razz
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

iščem samčka za parjenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem samčka za parjenje   iščem samčka za parjenje Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 7:56 pm

Fiamma je napisal/a:
bolha, za citiranje besedila lahko uporabiš tool quote Wink (tam ki sta na slikci 2 oblačka)

Lilu., pri parjenju upoštevaj to, da mora pridet samica k samcu, ker čene so lahko samice preveč teritorialne, vsaj tako je blo z mojim Alexijem
z veseljem bi ti ga ponudila za parjenje, samo je že kastriran, tako da nič ne bo lol!

ja sej vem.. ampak za tisti odgovor nisem želela citirati, sem si samo skopirala besedilo, da lažje odgovorim in sem ga pozabla zbrisat.. se opravičujem Laughing
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

iščem samčka za parjenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem samčka za parjenje   iščem samčka za parjenje Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 9:13 pm

Jest mam samca za part. Z veselem bi ga sparla. Je pa albin s kančkom kapučino barve.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





iščem samčka za parjenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem samčka za parjenje   iščem samčka za parjenje Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
iščem samčka za parjenje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Iščem samčka za parjenje:)
» Prijateljica (ki je ni (še) na tem forumu) ponuja albino samčka v parjenje!
» iščem samčka.
» Iščem samčka!
» Iščem samčka za parit

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: