Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kako podgano odvadit lizanja?

Go down 
+4
analog
Eva
Sonii
bolha
8 posters
AvtorSporočilo
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Kako podgano odvadit lizanja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kako podgano odvadit lizanja?   Kako podgano odvadit lizanja? Icon_minitimeSob Jun 27, 2009 6:56 pm

Mja, midva pa imava precej nenavaden problem.. in sicer da me moj škrat ko mi čepi na rami precej rad liže po ustnicah. Sej je do neke mere ljubko, ampak boli, ko mi da taco gor pa zarije tiste kremplje v ustnico.. In je tudi skrajno moteče ko hodiva po mestu.. Neutral
Še posebej nadležen pa je ko kaj jem al pa mi še diši iz ust po hrani.. takrat pa hoče takoj pogledat kaj sem jedla (nagon iz divjine lol Laughing ) pa se prav zakadi s tistimi tacami direkt na ustnico.. auč Sad
Sem ga že probala odrinit, ampak ko se nekaj odloči izpeljat je zelo trmast in ne neha težit XD
Da bi si pa kaj namazala gor (npr. kaj grenkega) pa tudi ne bi ravno.. ker bi potem tudi jaz trpela tisti ogaben okus No
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kako podgano odvadit lizanja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako podgano odvadit lizanja?   Kako podgano odvadit lizanja? Icon_minitimeSob Jun 27, 2009 7:26 pm

Haha men isto. Če kej zavoha je to treba pogledat kaj mam za jest. Laughing
Če pa vid hrano se pa stepeva Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Kako podgano odvadit lizanja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako podgano odvadit lizanja?   Kako podgano odvadit lizanja? Icon_minitimeSob Jun 27, 2009 7:54 pm

Tud tukej, isto....
Moj ma še to navado da liže ko mu nekaj izredno paše (ko ga čoham me liže po drugi roki ipd.... ) al pa ho hoče vzbudit pozornost (poležavam - pa pride in napade prste na nogah, to pa žgečka ko nevemkaj Laughing Very Happy )
Ampak me pa nikol ni tok motil da bi ga hotla odvadt...
Čeprou se mi pa zdi tale ideja z grenkim kr mogoča... Probej, če se ti zdi da rezultat odtehta trpljenje...
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Kako podgano odvadit lizanja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako podgano odvadit lizanja?   Kako podgano odvadit lizanja? Icon_minitimePon Jun 29, 2009 10:13 am

Moj se pa noče čohat Sad
Rajši je hiperaktiven pa laufa po sobi ko raketa Razz
Zdej mi pa že 15 minut liže prste na roki, čeprav ne dišijo po hrani Shocked
No ja, nora lastnica- posledično tudi nora podgana Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kako podgano odvadit lizanja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako podgano odvadit lizanja?   Kako podgano odvadit lizanja? Icon_minitimePon Jun 29, 2009 11:11 am

kok je huda slikca. koma xD
Laughing
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Kako podgano odvadit lizanja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako podgano odvadit lizanja?   Kako podgano odvadit lizanja? Icon_minitimePon Jun 29, 2009 12:09 pm

hvala lol!
Nazaj na vrh Go down
analog

analog


Število prispevkov : 20
Join date : 20/01/2012
Age : 29

Kako podgano odvadit lizanja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako podgano odvadit lizanja?   Kako podgano odvadit lizanja? Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 6:55 pm

Moja je tudi začela s tem lizadnjem Very Happy tole z tačkami res malce zaboli, ampak jaz pustim in potem me liže po notranji strani ustnic. Pa me zanima če je s tem kaj narobe? Smile je boljše če ji ne pustim? Se mi zdi da res uživa v tem jezik
Nazaj na vrh Go down
sashka

sashka


Število prispevkov : 50
Join date : 25/01/2012
Kraj : mb

Kako podgano odvadit lizanja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako podgano odvadit lizanja?   Kako podgano odvadit lizanja? Icon_minitimePet Feb 10, 2012 8:46 pm

Moja mala zver isto počne! Pa če jo boš 10x dal stran bo 10x nazaj prilaufala rofl
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Kako podgano odvadit lizanja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako podgano odvadit lizanja?   Kako podgano odvadit lizanja? Icon_minitimeSob Feb 11, 2012 7:56 am

probaj si z smolnim mazilom namazat ustnice.. Smile
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kako podgano odvadit lizanja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako podgano odvadit lizanja?   Kako podgano odvadit lizanja? Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 10:43 am

Mi smo to rešili čisto simpl, pač jaz jim nisem pustila (sem jih dala stran in rekla NE vsakič ko jih je prijelo) in so se ful hitro navadili, da pri meni se to ne da. Fantu, ki je bolj popustljiv, bi pa kar celi v usta zlezli. xD
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Kako podgano odvadit lizanja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako podgano odvadit lizanja?   Kako podgano odvadit lizanja? Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 12:41 pm

Juni je napisal/a:
Mi smo to rešili čisto simpl, pač jaz jim nisem pustila (sem jih dala stran in rekla NE vsakič ko jih je prijelo) in so se ful hitro navadili, da pri meni se to ne da. Fantu, ki je bolj popustljiv, bi pa kar celi v usta zlezli. xD
Jaa, enako je delal Miško Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kako podgano odvadit lizanja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako podgano odvadit lizanja?   Kako podgano odvadit lizanja? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kako podgano odvadit lizanja?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako navaditi podgano na prenašanje...
» Kako podgano navaditi na ime?
» Kako navaditi podgano na WC?
» Kako se spoprijateliš z podgano kupljeno v trgovini?
» Kako navadit podgano na vodo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: