Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ene par trikov.

Go down 
+28
nelli.chio
nika_animals
choo
fate
BunQiii
Juni
Kalisto
zverina
taii aiko
talupu
Blue
Nina15
bolha
pa3cija
maši
Avalon
Piipsy
Olivija
METALLKA
Eva
sreda_
*Tinky*
sever
AtLanT!da
_panter_
mamaF
Fiamma
Sonii
32 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
METALLKA

METALLKA


Število prispevkov : 103
Join date : 10/04/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 8:22 pm

priporočam bonbone drops sm loh na dan sm 2! ampk so velki Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?xl=x
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 9:21 pm

js pa bombone odsvetujem...že za nas niso dobri
preveč sladkorja in umetnih stvari
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeSob Apr 18, 2009 4:31 pm

Jst tud ne bi dajala bonbonov... Kvečemu mejhen konček temne čokolade, če že more bit kej sladkega.
Drugače pa ne banane ne brokoli niso palili pr men, žitarce že malo bolj, je pa mahnjen na riž, sir, pršut pa rozine. Pa na sladkarije Very Happy
Tanajbolš je de sprobaš kaj mu je najnajnajbolj všeč in tisto uporabljaš kot priboljšek. Sj tud podgancam niso iste stvari všeč, tko kot nam ne Smile
Nazaj na vrh Go down
METALLKA

METALLKA


Število prispevkov : 103
Join date : 10/04/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeSob Apr 18, 2009 6:10 pm

moja suvraž liči pa ananas lol! ma pa rada jagode-pa MALIINE Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?xl=x
maši

maši


Število prispevkov : 4
Join date : 20/07/2009

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 21, 2009 12:27 pm

moja tudi nič ne šmergla če jo dam tko na sred dnevne na tla.-pa tut če mam nwm kaj v roki zanjo, bo ona rajš šla okol pohajat. kokr da bi bla slepa pa mene sploh nebi blo tam. Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
pa3cija

pa3cija


Število prispevkov : 12
Join date : 29/07/2009
Age : 32

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 11:36 am

Moj bi za oreh alpa grah narediu karkoli Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 9:07 pm

Oli pa obožuje arašide. Tiste neslane.
Nazaj na vrh Go down
METALLKA

METALLKA


Število prispevkov : 103
Join date : 10/04/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimePon Avg 31, 2009 2:18 pm

ŽE ZNA! ql ful cute. rabla sm 2 tedna mau man no
Nazaj na vrh Go down
http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?xl=x
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimePon Avg 31, 2009 5:38 pm

ql!!Bravo!! Posnem pa pukaž Very Happy
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimePon Avg 31, 2009 10:21 pm

carsko! Very Happy bom tudi jaz začela mojega trenirat ko se malo umiri ker je tako hiperaktiven koda je navit x)
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 12:58 pm

bolha je napisal/a:
carsko! Very Happy bom tudi jaz začela mojega trenirat ko se malo umiri ker je tako hiperaktiven koda je navit x)

Oli pa raj lenar, kt pa da bi se uču trikov. Še za pasji briget ne zmiga svoje repate riti lol!
Nazaj na vrh Go down
Nina15

Nina15


Število prispevkov : 4
Join date : 09/12/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Trikii   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 10, 2009 3:56 pm

Žiujoo.Đingls imam komaj 1 mesec.xD
vglaunem danes sem se z njo učila en trik.ko se more zavrteti da dobi priboljšek.in ga je takoj obvladala.nemorem vrjeti.nism vedela da je tako pametna.prau obužujem jo.največ mi pomeni I love you
zdaj jo bom počasi probala navadit še na druge trike.Smile



L.P.Nina
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 5:10 am

Nihče več ne uči trikov svojih podgan ali je drug razlog da je ta tema tako tiha? Laughing
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 8:37 am

Jah, eni še čakamo nove podgance Very Happy jezik
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 8:57 am

Jaz jih učim "Prosi" in zaenkrat gre super: ne znata še brez pribolška pred nosom, ampak Nixie že kr sama od sebe stegne šapice kt hočm, prej jih ni pa nikol ^^
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 3:38 pm

Am jaz pa hoja po dveh tačkah, dotik žogice, prosi. Smile Pa tačko. Razz Hehe ne še, ampak bom, ko ugotovim na kakšen način. xP Je na yt-ju en filmček. ;D Aja a mislite da je prepozno da jih šele zdaj začnem s klikerjem učiti? ;$ Je blo zmeraj kaj narobe z njim.. ;/
Drgač pa znajo še par tikcev, bo tut filmček. (:
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 1:44 pm

Jeeej!! Naučila "Proooosi" in znata že brez pribolška pred smrčkom! Stari sta malo več kot pol leta, tako da očitno se jih da tudi kasneje učiti, ker dejansko ni bilo nobenih problemov! Ponavljale smo vsak dan ene 3 min po 2x en teden prbl... S tem, da pred tem nismo nobenih drugih trikov trenirale (sami sta se naučili, da ko potresem škatljico priboljškov to pomeni, da bosta nekaj dobili, tako da to ne štejem kot treniranje).


Nazadnje urejal/a AtLanT!da Tor Mar 30, 2010 2:52 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 2:27 pm

kaj je to pooosi?
ne spoznam se lih na trikce.. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 2:43 pm

Ja moja pa še zdej ko fehta se vrti in vrti in vrti.. Pa je nisem več trenirala s tem vrtenjem ampak si je očitno tako zelo zapomnila ;P
Nazaj na vrh Go down
taii aiko

taii aiko


Število prispevkov : 138
Join date : 03/09/2009
Age : 36
Kraj : Okolica Celja

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 9:57 pm

Sonii je napisal/a:
Ja moja pa še zdej ko fehta se vrti in vrti in vrti.. Pa je nisem več trenirala s tem vrtenjem ampak si je očitno tako zelo zapomnila ;P

Moja isto pocne. Najprej se zacne vrtet, pol mi da lupcka in nato caka kaksna bo moja reakcija Laughing :=)=:
Nazaj na vrh Go down
http://monika-b.webs.com/
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 4:07 am

Taii Aiko je napisal/a:
Sonii je napisal/a:
Ja moja pa še zdej ko fehta se vrti in vrti in vrti.. Pa je nisem več trenirala s tem vrtenjem ampak si je očitno tako zelo zapomnila ;P

Moja isto pocne. Najprej se zacne vrtet, pol mi da lupcka in nato caka kaksna bo moja reakcija Laughing :=)=:

sam še fehtat znajo v teh časih. Razz
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 2:52 pm

talupu je napisal/a:
kaj je to pooosi?
ne spoznam se lih na trikce.. Embarassed

Ups, moja napaka, misnla sm pRoooosi xD
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 22, 2010 6:09 pm

Tudi jaz bom začela učit svojga Miša kakšnih trikcov! Komaj čakam! Me prauv zanima, kako se bo izkazal! tongue Suspect
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 9:58 pm

Kje se da kliker kupit? =)
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitimeTor Maj 04, 2010 12:24 am

V vseh trgovinah z malimi živalmi. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ene par trikov. - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ene par trikov.   Ene par trikov. - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ene par trikov.
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: