Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Snežka je skotila

Go down 
+16
Nes
Nina
Timea
Eclipse
bolha
Katarina
Olivija
Eva
Sonii
lenka
Dejan
AtLanT!da
mamaF
elanor
Fiamma
_panter_
20 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4
AvtorSporočilo
Eclipse

Eclipse


Število prispevkov : 17
Join date : 21/03/2010
Kraj : Mb,Sg

Snežka je skotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snežka je skotila   Snežka je skotila - Page 4 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 3:07 pm

iiiiii kak lepo Very Happy Skotil se je 3.marca Very Happy no, oziroma so se Razz ful fajn da tak uživa , sem ful vesela.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Snežka je skotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snežka je skotila   Snežka je skotila - Page 4 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 3:17 pm

Eclipse je napisal/a:
iiiiii kak lepo Very Happy Skotil se je 3.marca Very Happy no, oziroma so se Razz ful fajn da tak uživa , sem ful vesela.

Si morem nekam zapisat. Very Happy
Torej je star 9 tednov? Ups, sem bila pa prepričana, da je samo 5 tednov star in ga tako šparam pred mojim starejšim Smile Očitno lahko potem že skušam izven kletke ju predstavit, da vidim, kako gre.

Mali je taka faca. Zelo posrečena podgana. Med prvomajskimi prazniki se je zredil za 40 gramov, zrastel malodane čež noč (eno jutro sem bila prav šokirana, ko sem mu dala hrano in vidla, da je večji kot je bil zvečer).
In kapučino vzorec mu je potemnel na karamelno barvo.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Snežka je skotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snežka je skotila   Snežka je skotila - Page 4 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 9:38 pm

Eclipse je napisal/a:
iiiiii kak lepo Very Happy Skotil se je 3.marca Very Happy no, oziroma so se Razz ful fajn da tak uživa , sem ful vesela.

Kaj ana? wow, sem mislila da so se kotili malo preden sem šla v francijo... pa res, da je takrat moja kotila... uf, mater čas beži x)
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Snežka je skotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snežka je skotila   Snežka je skotila - Page 4 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 9:40 pm

Eclipse je napisal/a:
Namenoma je bila breja Very Happy So bili za oddajo, sam so že usi oddani hehe Very Happy
Sam mam še namen da bi mela še eno leglo čez kaka dva meseca (:
Drugače so pa barve rjavo-beli pa krem beli. So pa usi izredno carltlivi. Bom priložila slike (:
Snežka je skotila - Page 4 24547129980986864116322
Evola, tu so bili stari nekje 2 tedna.


aaa poglej ta najbolj levi kapučinko je pa moj Gimli... Smile
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Snežka je skotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snežka je skotila   Snežka je skotila - Page 4 Icon_minitimeTor Maj 04, 2010 4:39 pm

kok so luškani
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Snežka je skotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snežka je skotila   Snežka je skotila - Page 4 Icon_minitimeTor Maj 04, 2010 5:10 pm

Luškani! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Eclipse

Eclipse


Število prispevkov : 17
Join date : 21/03/2010
Kraj : Mb,Sg

Snežka je skotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snežka je skotila   Snežka je skotila - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 09, 2010 2:54 pm

Kalisto je napisal/a:
Eclipse je napisal/a:
iiiiii kak lepo Very Happy Skotil se je 3.marca Very Happy no, oziroma so se Razz ful fajn da tak uživa , sem ful vesela.

Kaj ana? wow, sem mislila da so se kotili malo preden sem šla v francijo... pa res, da je takrat moja kotila... uf, mater čas beži x)
Ja Lara Very Happy .. sm mela še na kolendarču zapisano Razz
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Snežka je skotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snežka je skotila   Snežka je skotila - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 12, 2010 4:08 pm

Pametno, jaz mam tut kdaj dam polek samcka, pa kdaj skoti Smile pac dvakrat do zdaj no, za zverko Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Snežka je skotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snežka je skotila   Snežka je skotila - Page 4 Icon_minitimePet Jun 25, 2010 9:07 am

_panter_, pri meni je enako glede mladičkov: imam jih 5, 3 od teh so punčke albinke, 2 samčka-1albino, drugi najbrž husky! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Snežka je skotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snežka je skotila   Snežka je skotila - Page 4 Icon_minitimePet Jun 25, 2010 12:03 pm

@Kalisto in eclipse, gledam to sliko in si razbijam glavo; kateri kapučinko je moj? Smile
Primerjam z vzorocem, ki ga ima zdaj in mi ni nič jasno.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sponsored content





Snežka je skotila - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Snežka je skotila   Snežka je skotila - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Snežka je skotila
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razmnoževanje-
Pojdi na: