Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 vikend selitve domov

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
eva chan

eva chan


Število prispevkov : 19
Join date : 06/09/2013
Age : 30
Kraj : Ljubljana

vikend selitve domov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: vikend selitve domov   vikend selitve domov Icon_minitimePet Sep 06, 2013 9:56 am

Živjo! Zanimam se za nakup podganice (ali podganic) zato sem prebrala forum podolgem in počez - hvala za vse informacije! veselje  - vendar nisem našla odgovora na svojo dilemo. Namreč, med tednom sem v Lj - študiram, za vikend pa domov. Najbrž je še kdo ki je v taki situaciji na forumu in me zanima, kako je potem s podganicami, ali jih nosi za vikend domov in ima za njih tam še neko drugo kletko ali pa jih pusti v lj? Je ta prva opcija sploh možna (je to stresno za tamale itd..)? Menim da bi jih težko puščala čez vikend same, prvič zaradi hrane, drugič pa zaradi tega ker rabijo družbo. No okej če bi imela dve bi potem imeli ena drugo, samo še vedno mi ni ta rešitev preveč všeč ... Kaj pravite vi? O.O 
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

vikend selitve domov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vikend selitve domov   vikend selitve domov Icon_minitimePet Sep 06, 2013 11:54 am

Moj fant je študiral v Portorožu, tako da sem se jaz iz Ljubljane včasih skoraj vsak vikend vozila tja, podgane pa z mano. Od začetka jih je bilo malo strah, ampak so se hitro navadile in na koncu je bilo že tako, da sem samo odprla kletko in dala zraven transporter, pa so zlezle noter in čakale, kdaj gremo Very Happy Skratka na vožnjo in menjavanje okolja se kar hitro navadijo, je pa res fajn, da imaš na vsaki lokaciji eno kletko, da ti ne bo treba še tega okrog tovorit Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
eva chan

eva chan


Število prispevkov : 19
Join date : 06/09/2013
Age : 30
Kraj : Ljubljana

vikend selitve domov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vikend selitve domov   vikend selitve domov Icon_minitimePet Sep 06, 2013 12:05 pm

wii hvala ti Smile zdej morem samo še vse skoordinirat potem pa končno po tamale Very Happy
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

vikend selitve domov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vikend selitve domov   vikend selitve domov Icon_minitimePet Sep 06, 2013 12:15 pm

Super! Pol pa slikice Wink
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





vikend selitve domov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vikend selitve domov   vikend selitve domov Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
vikend selitve domov
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Je podgana lahko sama čez vikend?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razno-
Pojdi na: