Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Bučman poganček

Go down 
+5
AtLanT!da
Olivija
Dejan
miska
binko
9 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
binko




Število prispevkov : 48
Join date : 23/03/2009

Bučman poganček - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bučman poganček   Bučman poganček - Page 2 Icon_minitimePon Mar 30, 2009 1:37 pm

vidu sm kletko za 150 € pa ma 3 poličke pa se mi zdi malo velika cena.
Seveda potem pa še ostala oprema sej če veliko sam nardiš te nič ne pride.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Bučman poganček - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bučman poganček   Bučman poganček - Page 2 Icon_minitimePon Mar 30, 2009 5:06 pm

jaz sem pa našla kletko za podgane, stala malo manj kot 130 ewrow, s tem da ma not wse, in poličke, in za hrano, in še tunele, pa še neki visečga.. upam da bojo okol septembra še mel kako tako, ker je narejena čisto za podgane!
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Bučman poganček - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bučman poganček   Bučman poganček - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 7:32 am

ja sej najdeš vse sorte, če mal pogledaš... samo ni bla to poanta v tej debati... gre za dober občutek, ko sam nekaj nardiš...
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Bučman poganček - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bučman poganček   Bučman poganček - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 1:59 pm

binko je napisal/a:
nov plan bo pa kmal samo trenutno malo € da si naredim novo kletko malo večjo pa da si umislem še eno samičko da bi imel 2 pogance samo to ker mi tale malo bolj zraste bo potrebno kletko zamenjat.in se mi naumno zdi tati 150€ za kletko ker jo lahko sam naredim pa bom dal 50€

Binko ni ti teba dajt 50€. 100% sm da mate doma kej lesa. MOj fnt je tud skp zbiu deske, pač to kar je duma našu. Za use skp sva dala mn kt 10%, glih tok da sva kupla eno špago...
Nazaj na vrh Go down
binko




Število prispevkov : 48
Join date : 23/03/2009

Bučman poganček - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bučman poganček   Bučman poganček - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 7:41 pm

ja to je ql ja sam mreža je problem tok gosto dobit moram malo jit pogledat po trgovinah kaj se kaj dobi
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Bučman poganček - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bučman poganček   Bučman poganček - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 9:12 pm

binko, jst sm jo dobila v merkurju v lescah, zunaj, kjer majo stvari za na vrt. luknjice ma 1cmx1cm in je fajn močna. (sej ne, da me je prodajalka vprašala, če rabim zaščito, da ne bodo miši zravn pršle Very Happy)
jst mam svojo kletko že notr, samo ni še opremljena. sm pa piko in poko kr not že dala Smile
jutr prilepim še slikce...
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Bučman poganček - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bučman poganček   Bučman poganček - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 01, 2009 7:16 am

miska je napisal/a:
binko, jst sm jo dobila v merkurju v lescah, zunaj, kjer majo stvari za na vrt. luknjice ma 1cmx1cm in je fajn močna. (sej ne, da me je prodajalka vprašala, če rabim zaščito, da ne bodo miši zravn pršle Very Happy)
jst mam svojo kletko že notr, samo ni še opremljena. sm pa piko in poko kr not že dala Smile
jutr prilepim še slikce...

upam, da si jo fajn prelakirala, ki čene čez kakšen dan je ne boš mogla met več notri lol!
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Bučman poganček - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bučman poganček   Bučman poganček - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 01, 2009 11:49 am

nekej časa sm rabla, da sm dojela.... zakaj bi lakirala mrežo? lol!
ja, kletka je fuuuul prelakirana, pa notr bom dala tud tko koščke lesa... itak sta pika in poka še boječke in ne upata velik iz hiške hodit... bom vidla pol, kako se bo obneslo vse... čisto na tla sm dala kr en konc toplega poda (našla v kleti), da ne bo les takoj onečeden Very Happy pa valda velik žaganja. sej jo prilepim pol tja, kjer so kletke, samo bi rada prej še kej opreme not dala Smile
Nazaj na vrh Go down
binko




Število prispevkov : 48
Join date : 23/03/2009

Bučman poganček - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bučman poganček   Bučman poganček - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 12, 2009 8:07 am

neki slikic
Bučman poganček - Page 2 Dsc00877

Bučman poganček - Page 2 Dsc00916

Bučman poganček - Page 2 Dsc00897

Bučman poganček - Page 2 Dsc00873

Bučman poganček - Page 2 Dsc00949

Bučman poganček - Page 2 Dsc00959

Bučman poganček - Page 2 Dsc00928
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Bučman poganček - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bučman poganček   Bučman poganček - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 14, 2009 3:02 pm

Una z mačko je ful dobra Very Happy
Nazaj na vrh Go down
binko




Število prispevkov : 48
Join date : 23/03/2009

Bučman poganček - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bučman poganček   Bučman poganček - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 02, 2009 8:56 pm

mene pa neki zanima danes sm prnesu pogano še eno pa je to normalno da se grizeta da tamala poganca cvili
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Bučman poganček - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bučman poganček   Bučman poganček - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Bučman poganček
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: