Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Podgana konstantno cvili

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Naija




Število prispevkov : 66
Join date : 01/12/2011

Podgana konstantno cvili  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Podgana konstantno cvili    Podgana konstantno cvili  Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 7:57 am

Heii Smile)
Sem nova na forumu (nisem se še uspela predstavit ampak bom v kratkem uredila to Very Happy) ... se pa je pojavila "težava" pri eni mojih podganic... imam 2 samički stari 4 mesece in ena od njiju po novem konstantno cvili.. zacvili če jo vzamem v roke, če druga skoči na njo, celo ko se sprehaja po mojih ramah večkrat cvili ob tem. to se sedaj vleče že skoraj en teden! malo me je strah da je mogoče kaj narobe. poškodb ali bulic nima, ker sma jo včeraj s fantom vzela ven in jo kompletno pregledala pa pretipala (za primerjavo sma še ta drugo). Na zunaj v glavnem ne izgleda nič, pa me zanima če je mogoče že kdo mel podoben problem pa mi lahko pomaga.. sma študirala že tudi da se mogoče pač enostavno obnaša tak ker se ji da ali pa naju izziva :/ (podgane mama prvič zato še nisma experta Very Happy) hvala že v naprej!
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Podgana konstantno cvili  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana konstantno cvili    Podgana konstantno cvili  Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 1:30 pm

Moja samčka tako cvilita, ko se tepeta, pa ko ju tušivara s sestro; če se ju samo dotakneš, če začneta cvilt Laughing
jaz to sklepam, da zato, ker hočeta, da ju pustim pri miru. Obstaja tut nek video, kjer podgana se podgana z žogico igra, in se jo en samo dotakne, pa že cvili, naj bi zato, ker hoče, da ji ne vzame žoge pa jo pusti na miru. Jaz malo s tem povezujem...
Nazaj na vrh Go down
Naija




Število prispevkov : 66
Join date : 01/12/2011

Podgana konstantno cvili  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana konstantno cvili    Podgana konstantno cvili  Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 9:25 pm

Hvala Smile bom jo še malo opazovala
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Podgana konstantno cvili  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana konstantno cvili    Podgana konstantno cvili  Icon_minitimePet Feb 17, 2012 6:21 am

Nazaj na vrh Go down
sashka

sashka


Število prispevkov : 50
Join date : 25/01/2012
Kraj : mb

Podgana konstantno cvili  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana konstantno cvili    Podgana konstantno cvili  Icon_minitimePet Feb 17, 2012 8:38 am

ja moja tut cvili, če ji hočeš kaj vzet česa ne bi smela met Very Happy
Nazaj na vrh Go down
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

Podgana konstantno cvili  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana konstantno cvili    Podgana konstantno cvili  Icon_minitimePet Feb 17, 2012 7:01 pm

jah moja je tut prišla v tako obdobje ko se ne psti več. laufa z neko stvarjo, ki je nebi smela met gor pa dol pa se dere ko je jezna Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Podgana konstantno cvili  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgana konstantno cvili    Podgana konstantno cvili  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Podgana konstantno cvili
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» podgana in čaj
» Agresivna podgana
» Ugriznjena podgana
» Pobegla podgana..
» Podgana se slini

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: