Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 kot nekakšni mozolčki po trebuščku

Go down 
+3
choo
Klarchy*
chelle
7 posters
AvtorSporočilo
chelle

chelle


Število prispevkov : 2
Join date : 17/08/2011

kot nekakšni mozolčki po trebuščku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: kot nekakšni mozolčki po trebuščku   kot nekakšni mozolčki po trebuščku Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 6:17 pm

živjo vsi
prvo rada bi se opravičla če je kjerkol kdorkol že o tem razpravlal..no zdj pa na težavico, ki sem jo zasledila..

moja punčka ima po trebuščku nekaj malih pikic, zgledajo kot mini mini bulice, al pa mozolčki, iz katerih tko nekak štrli mejhn črn podolgovati izrastk..teh ma več, tri nižji na trebuščku in pa par mal viši, pr rokcah....na teh mestih je tut dlake mnj.....in me je res začel skrbet...mal sm že gledala po straneh da nikšn zajedavec, sam newem, a bi bila lahko to pršica, ali bolha??pa kiha tut bl pogosto....je pa res, da sem nedavno zamenala steljo z jelkinimi peleti.....vem da nj bi blo to slabš za dihala, sam baje da nekatere prenašajo...sam me je začel skrbet, da kaj pa če so bli tm not kšni paraziti, p sm zdele spucala kletko in ji samo papir nastlala začasno....mislim it kupit te brikete iz pet store-ov...

kaj vi mislite? a mislite da je kaj resnega? sem tudi že razmišljala o obisku pri vetu...

hvala za pomoč in mnenje:)
lp
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

kot nekakšni mozolčki po trebuščku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kot nekakšni mozolčki po trebuščku   kot nekakšni mozolčki po trebuščku Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 7:06 pm

Zakaj se mi zdi da so "zize" Razz Ampak tist črn izrastek me skrbi :/
Nazaj na vrh Go down
chelle

chelle


Število prispevkov : 2
Join date : 17/08/2011

kot nekakšni mozolčki po trebuščku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kot nekakšni mozolčki po trebuščku   kot nekakšni mozolčki po trebuščku Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 7:28 pm

hihi:)...sm tut js pomislna na to:)...sam zakaj bi pol mela še dva pod "ramo", pa eno tako mesto ma tut na strani, ne več na trebuščku...sem že gledala od blizu, da bi vidla če se slučajno premika, sam mislm da se ni...skor zihr sm da se ni...:/...
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

kot nekakšni mozolčki po trebuščku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kot nekakšni mozolčki po trebuščku   kot nekakšni mozolčki po trebuščku Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 8:44 pm

Podgane imajo 12 seskov in ne samo po trebuhu, meni se sliši kot da je to to. Ampak probaj dat kako fotko sem gor, s slike se bo sigurno videlo Smile
Če že uporabljaš žaganje (pa ti ga vseeno močno odsvetujem, ker se lahko pri podganah zaradi prahu v žaganju razvijejo razne bolezni dihal in ima lahko hude probleme), pa nikakor NE iglavcev, tako da stelja iz jelke odpade. Sploh pa, če ti je začela kihat zdaj, ko si zamenjala steljo, je verjetno kihanje posledica tega. Preberi si malo o steljah po forumu, je razloženo zakaj ne iglavcev in kaj se bolj priporoča (pa tudi ni tolko dražje, če je cena problem).
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

kot nekakšni mozolčki po trebuščku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kot nekakšni mozolčki po trebuščku   kot nekakšni mozolčki po trebuščku Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 10:16 pm

'' baje da nekatere prenašajo''

Amm, niti ne, verjetno je tvoj vir informacij mislil, da nekateri glodavci prenašajo tako steljo.
No, če je začela še bolj kihat, potem zagotovo veš, da tvoja ne prenaša.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
niki

niki


Število prispevkov : 66
Join date : 07/06/2011
Age : 37
Kraj : ljubljana

kot nekakšni mozolčki po trebuščku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kot nekakšni mozolčki po trebuščku   kot nekakšni mozolčki po trebuščku Icon_minitimeTor Mar 20, 2012 1:46 pm

moja ima tudi take kar nekje pod pazduho spredaj, samo ima na drugi strani tudi, vse so enake velikosti in izgleda, in normalne barve njenih preostalih zizik. Tako da to so zizike, malo čudno postavljene Smile poglej če so vse enake tistim po trebuščku. Lp
Nazaj na vrh Go down
Marko

Marko


Število prispevkov : 32
Join date : 20/09/2014
Age : 25
Kraj : Novo mesto

kot nekakšni mozolčki po trebuščku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kot nekakšni mozolčki po trebuščku   kot nekakšni mozolčki po trebuščku Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 11:59 pm

ja pa se zizike vidijo tudi če ni breja ker moja ima tudi nekaj rdečih pikic z manj dlake po trebuščku, ima bel trebušček, ta druga ma pa črn trebušček in se ji nič ne vidi
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

kot nekakšni mozolčki po trebuščku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kot nekakšni mozolčki po trebuščku   kot nekakšni mozolčki po trebuščku Icon_minitimePon Okt 27, 2014 12:01 am

Se ja, pri enih bolj, pri enih mal manj. Na svetlejšem kožuhu se bolje vidijo, kot na temnejšem.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Kuku

Kuku


Število prispevkov : 59
Join date : 14/10/2013

kot nekakšni mozolčki po trebuščku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kot nekakšni mozolčki po trebuščku   kot nekakšni mozolčki po trebuščku Icon_minitimePon Okt 27, 2014 9:55 am

Pa tut če se goni se včasih bolj vidijo. In če im tista, ki jo druga podgana naskakuje malo večje seske, se zelo verjetno goni.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





kot nekakšni mozolčki po trebuščku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kot nekakšni mozolčki po trebuščku   kot nekakšni mozolčki po trebuščku Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
kot nekakšni mozolčki po trebuščku
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: