Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 bolečine v repku?

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
urney




Število prispevkov : 1
Join date : 08/01/2012

bolečine v repku? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: bolečine v repku?   bolečine v repku? Icon_minitimeNed Jan 08, 2012 5:53 pm

živjo! wink
Moj podganček ima težavo in sicer predvidevam da ga boli repek,če se dotaknem konice ali od konice nekaj centimetrov zacvili.Zacvili tudi če se z njem dotakne katere koli druge stvari...opazilasem tudi da grizlja repek.Drugače nima nobenih zunanjih znakov(hrastice,kri...)To traja že dobra dva dneva.Na začetku ko sem opazila sem mislila da je kaj narobe s prebavo,ker mu je mami dala kari(???)scer zelo malo količino..tudi potrebo je opravil samo 2x kar se mi ne zdi normalno.Drugače prehranjuje se normalno do sedaj je pojedel vse kar sem mu dala(kosmiči,hrana za podgane,solato,riž...),tudi ko ga certam je normalen,razen ko ga zaboli zacvili in postane nekoliko živčen vedar se takoj pomiri.Mogoče kdo ve kaj bi lahko bilo? O.O

hvala!
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

bolečine v repku? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bolečine v repku?   bolečine v repku? Icon_minitimePon Jan 16, 2012 11:11 pm

Mogoče ima zlomljen repek ali priščipnjen? Samo ugibam.
Ampak moram pa tole reči: misliš curry, kot hrana z zelo veliko začimbe curry?!?! NIKOLI se podganam ne da začinjene hrane! Že če je preveč soljeno ni najbolje.
Nazaj na vrh Go down
 
bolečine v repku?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: