Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nasilje med brati

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Jophoper




Število prispevkov : 5
Join date : 09/04/2011

Nasilje med brati Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nasilje med brati   Nasilje med brati Icon_minitimeSob Nov 05, 2011 7:29 pm

Glejte, vem da je ta tema verjetno že kje drugje, če je ,mi prosim dajte link, jaz je nisem našel. Skratka stvar je taka. Jutri dobim dva samčka. Sta bratca, skupaj že od rojstva, stara 2 meseca in pol.
Zanima me ali je možnost da bi se tepla, in če je ali samo skozi igro ali tudi zares, tako da lahko pride do poškodb. Že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovor. rofl

_ _
Vid
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Nasilje med brati Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasilje med brati   Nasilje med brati Icon_minitimeSob Nov 05, 2011 7:57 pm

Moja sta tudi brata. Tepeta se vsak dan. Največkrat je samo majhen prepir. Včasih pa se stepeta tako, da zaslišim tudi cviljenje. Smile
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Nasilje med brati Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasilje med brati   Nasilje med brati Icon_minitimeSob Nov 05, 2011 9:41 pm

Ja, je možno, tudi kak bolj resen pretep in sploh, če je kateri od njiju bolj agresivne sorte.

Za primer, moja prva podganca sta bila bratca, ko sta pa prišla v 'puberteto' je pa eden začel drugega kar konkretno napadat in ga grizt. Potem sem ju dala kastrirat in sta živela skupaj brez problemov še eno leto, ko je ta bolj agresivni spet ugotovil, da mu nekaj ni všeč, in drugega sicer ni tepel, ampak ga je pa zelo nasilno čistil.

Po drugi strani imam dva mlajša podganca, tudi bratca, ki sta stara že 10 mesecev, oba nekastrirana, pa se sicer občasno malo spreta (podobno kot pri Puppy), ampak ni nič hudega in brez problemov sobivata.
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Nasilje med brati Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasilje med brati   Nasilje med brati Icon_minitimeSob Maj 05, 2012 8:17 pm

Zadnje dni opažam, da Pepi grize Bobija. saj me ne bi skrbelo, ampak ker se Bobi res dere in cvili zraven.
Pa tut če ga jaz primem, malo zacvili.
Mogoče kdo pozna razlog takega vedenja?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nasilje med brati Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nasilje med brati   Nasilje med brati Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nasilje med brati
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: